.

Services

FAQ Školenia

Každému študentovi chceme poskytnúť čo najviac našich profesionálnych skúseností. Teoretická časť kurzov prebieha v našich učebniach, praktické skúsenosti získate v našich laboratóriach, plne vybavených pre testovanie a skúšanie. Naši lektori sú skúsení špecialisti, ktorí majú dlhodobé skúseností z projektov v SR i v zahraničí.

Pripravili sme pre vás prehľadnú sekciu FAQ ohľadom školení, ktoré dlhoročne pripravujeme.

V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať.

skolenia_email
Všeobecné otázky

V snahe udržať vysokú úroveň kvality v našom výučbovom procese sme sa rozhodli neponúkať možnosť online vzdelávania v našom školiacom stredisku.

Zistili sme, že absolventi tejto formy kurzu dosahujú nižšie úrovne úspešnosti pri certifikačných skúškach a v praxi, čo nie je v súlade s našim zámerom. Naším zámerom je poskytovať našim klientom kvalitné a konzervatívne vzdelanie v oblasti NDT a pripraviť ich na prax čo najlepšie.

Školenia u zákazníka realizujeme s minimálnym počtom 6 účastníkov. V prípade, že zákazník nepotrebuje vyškoliť až 6 účastníkov, je možné otvoriť kurz priamo na jeho pracovisku, avšak za predpokladu, že uhradí poplatok za 6 účastníkov. Táto možnosť je obľúbená mnohými spoločnosťami, keďže im umožňuje optimalizovať náklady súvisiace s cestovaním a ubytovaním ich zamestnancov počas školenia.

Samozrejme, vieme. Keď nám priblížite Vaše potreby, radi Vám prispôsobíme kurz na mieru , podľa Vašich potrieb. Stačí sa informovať na skolenia@atg.sk .

Školenia prebiehajú v našom školiacom stredisku v Trenčianskej Turnej.

Skriptá ,ktoré používame ako učebnú pomôcku v našom školiacom stredisku si môže zakúpiť každý . O cene a skladovej dostupnosti sa informujte na skolenia@atg.sk. Účastníci kurzu ich majú v cene.

  • Prosím, kontaktujte nás na skolenia@atg.sk pre získanie cenovej ponuky na školenie, o ktoré máte záujem.

 Budeme od Vás potrebovať vyplnenú prihlášku a objednávku. Oboje prosím zašlite na skolenia@atg.sk.

Zvýšenú pozornosť prosím venujte vyplneniu svojho mena, dátumu narodenia, zamestnávateľa a hlavne výrobkovému a priemyselnému odvetviu – tieto údaje neskôr uvádzame na Potvrdení o absolvovaní školenia .V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poradíme .

Faktúry odosielame spravidla v posledný deň kurzu.

Okrem nových vedomostí a zručností každý účastník dostane Potvrdenie o absolvovaní kurzu, ktoré bude potrebovať doložiť pri žiadosti o certifikačnú skúšku a certifikáciu v príslušnom certifikačnom orgáne.

Potvrdenia zasielame po pripísaní úhrady na náš účet . PDF Vám pošleme do emailu a tlačený originál poštou.

Pre účastníkov kurzu

V prvý deň sa spravidla začína o 9tej hodine, v ostatné dni o 8mej. Na každom kurze sa dohodnete s lektorom. Výučba trvá 8h denne, končí sa okolo 16tej hodiny.

 V prvom rade záujem niečo sa naučiť 😊 Na kurze inak dostanete všetky učebné pomôcky, ktoré budete potrebovať, zapožičiame Vám aj prístroje a vzorky na praktickú časť. Účastníci si môžu priniesť aj vlastné prístroje/vzorky, s ktorými/na ktorých budú potom pracovať.

V cene kurzu sú všetky učebné pomôcky, písacie potreby, citronáda, kvalitná talianska káva (žiadny turek do skla, ani neska, ani kávový automat – kvalitná, mletá zrnková káva zo špičkového prístroja) , tiež niečo drobné na občerstvenie .

Pre účastníkov školenia je možné počas výučby parkovať pred budovou bez poplatku.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
No, thanks