.

ZÁKAZNÍC.KE DNI Košice

Zakaznic.KE dni

Hlavnou témou nášho stretnutia budú inovácie a trendy v NDT testovaní. Predstavíme vám špičkové technologické riešenia od medzinárodne uznávaných výrobcov NDT techniky, ktoré zastupujeme : Sonatest, VisiConsult a ATG s.r.o. – našej materskej spoločnosti.

Keďže našou misiou je poskytovať zákazníkom NDT riešenia na mieru a poskytnúť im individuálny prístup, rozhodli sme sa pre limitovaný počet miest na každý deň podujatia. Budeme tak mať istotu, že je vytvorený dostatok priestoru na to, aby sme všetkým zodpovedali otázky, ktoré reflektujú špecifické potreby pre ich biznis.

Na podujatí je okrem prezentovania technológii vyhradený priestor aj na prípadové štúdie a následné diskusie.
Chceme vytvoriť diskusné NDT fórum, kde sa navzájom inšpirujeme v použití osvedčených metód a postupov NDT pre rôzne firmy pôsobiace vo viacerých priemyselných odvetviach.

Na seminári je okrem odborných prednášok a prezentovania technológií vyhradený priestor aj na prípadové štúdie a následné diskusie. Chceme vytvoriť diskusné NDT fórum, kde sa navzájom inšpirujeme v použití osvedčených metód a postupov NDT pre rôzne firmy pôsobiace vo viacerých priemyselných odvetviach.

Stále váhate?

Účasť na podujatí je bezplatná, navyše každý účastník podujatia dostane Potvrdenie o účasti, ktoré bude môcť využiť ako podklad v rámci kreditového systému pri recertifikácii v NDT metóde.
Účastníkom podujatia bude ponúknutá časovo obmedzená zľava na prístroje a školenia!

Kedy a kde sa uvidíme?

HOTEL AMBASSADOR **** KOŠICE, 15.  A 16. MÁJA 2024, 08:00 – 15:00

Pre viac informácii volajte +421907159484 alebo napíšte email na obchod@atg.sk

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
No, thanks